Литвин: в Росії формується образ ворога в особі українців

На думку Литвина, "до цього, на превеликий жаль, докладають руки деякі російські політики".

Голова Верховної ради Володимир Литвин наголошує на необхідності більш тісного діалогу між українським та російським парламентами.

Про це він заявив на прес-конференції в Овручі під час вчорашньої робочої поїздки до Житомирської області.

"Я не знаю настроїв росіян, я можу судити про це за результатами соціологічних досліджень, я, на жаль, не спілкувався з людьми в Росії, окрім керівників та журналістів, але вважаю, що сьогодні в Росії формується такий собі образ ворога в особі українців", - сказав голова ВР.

На думку Литвина, "до цього, на превеликий жаль, докладають руки деякі російські політики". "На превеликий жаль, ми в Україні даємо підстави деяким російським українофобам говорити про те, що Україна не є державотворчою нацією, бо ми ніяк не можемо налагодити діалог всередині країни", - додав спікер.

Голова парламенту зауважив, що для вирішення цієї проблеми повинен бути реалізм у російських та українських політиків. "Ми повинні розуміти, що Росія залежна від України, а Україна - від Росії, але цю залежність нам треба не обговорювати як тему, а наповнити її якісним змістом для того, щоб це давало гарний економічний результат", - сказав Литвин.

"Я переконаний, що більш активним повинен бути діалог на рівні парламентів України та Росії. На рівні парламентів, я вам скажу, говорити завжди простіше, бо менше умовностей, коли люди можуть говорити усе, що думають, та нести у своїх висловлюваннях свої політичні позиції, які прямо чи опосередковано відбиваються на різних верствах населення", - сказав політик.

При цьому він зазначив, що український парламент "відбиває певною мірою зріз настроїв і політичних симпатій українського суспільства" та закликав також розвивати українсько-російське прикордонне співробітництво та "просто спілкування людей".

Спікер висловив переконання, що до усього цього українців та росіян "буде спонукати життя".

Читайте також:

Литвин розповів, яким має бути наступний президент

Литвин пропонує скасувати прохідний бар'єр на парламентських виборах

Литвин лякає другим Чорнобилем

Ющенко порадиться з Тимошенко, Литвином та Стельмахом, як повернути місію МВФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: