Литвин відхрестився від дострокових виборів у Раду

Прес-секретар "Народної партії" запевняє, що спікер ВР Володимир Литвин не говорив про дострокові вибори у парламент.

Прес-служба Народної партії невірно передала висловлення спікера Верховної Ради Володимира Литвина про нібито можливості проведення позачергових виборів у парламент.

Про це повідомила прес-секретар спікера Ольга Чорна.

За її словами, в інформації про виступ Литвина на партійній конференції Сумської облорганізації Народної партії, розміщена на сайті партії, невірно подане висловлення лідера партії про нібито можливості позачергових парламентських виборів.

"Під час зустрічі в Сумах мова йшла про перспективи проведення виборів виключно місцевого рівня, дату яких має визначити Верховна Рада, а також дострокових виборів міських, сільських, селищних голів і депутатів місцевих рад щодо проведення яких парламент уже прийняв окремо 104 рішення", - сказала Чорна.

Раніше на сайті Народної партії в повідомленні про хід звітно-виборної конференції Сумської обласної парторганізації зазначалося, що Литвин не виключив проведення навесні 2011 року в Україні позачергових парламентських виборів.

"Знаходячись на піку успіхів певна політична сила прагне все захопити, щоб потім усіх вишикувати на свій лад. Якщо їм це удасться, то вже навесні пройдуть позачергові парламентські вибори, результат яких, виходячи з цього, не важко спрогнозувати", - передала висловлення Литвина прес-служба Народної партії.

Нагадаємо, на сайті політсили зазначалося, що спікер ВР Володимир Литвин прогнозує проведення дострокових виборів у ВР навесні 2011 року.

Читайте також:

Литвин прогнозує позачергові парламентські вибори навесні 2011 року

Тимошенко вимагає через 10 місяців провести вибори

Депутати подаватимуть довідки про психічне здоров'я

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: