Верховну раду розблокували

Після довготривалої погоджувальної ради депутати все ж повернулися до роботи.

Володимир Литвин
УНІАН
Засідання Верховної ради розпочалося. Погоджувальна рада голів фракцій, яка почалася зранку і повинна була тривати півгодини, закінчилася лише о 17 годині.

У залі зареєструвалися 404 депутати, проте у першому голосуванні за розклад роботи на 3 - 6 лютого проголосували вже 415 депутатів.

Спікер Володимир Литвин повідомив, що на погоджувальній раді депутати домовилися заслухати у четвер, 5 лютого, звіт уряду. На нього також планується запросити президента і глав областей. Також була прийнята домовленість, що, якщо президент не прийде на засідання, Партія регіонів не блокуватиме трибуну.

Нагадаємо, зранку в залі парламенту були присутні всі члени уряду, а також ряд високопоставлених чиновників. Юлія Тимошенко планувала зачитати звіт уряду, після чого повинне було розглядатися питання про недовіру Кабінету міністрів.

Проте з самого ранку парламентська трибуна була заблокована депутатами від Партії регіонів, які вимагали присутності в залі президента і його звіту про економічну ситуацію в країні.

В іншому випадку, вони погрожували організувати всеукраїнську акцію непокори владі.

В свою чергу замглави Секретаріату президента Роман Безсмертний заявив, що Ющенко не збирається звітувати перед депутатами, оскільки він не зобов'язаний робити це за Конституцією.


Читайте також:

Лідери НУ-НС та Блоку Литвина заявили про тиск на їхні сім'ї

Ющенко просить Медведька розібратися з "урядовою шайкою"

"Регіонали" готові скласти мандати та піти на перевибори

ВідеоЮщенко критикует работу Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: