Литвин вийшов на третє місце в рейтингу кандидатів у президенти

Серед основних українських політиків найменший рівень недовіри у Володимира Литвина.

"На момент проведення дослідження, єдиний кандидат, який демонструє позитивну динаміку в рейтингах, - Володимир Литвин" - заявив у вівторок, 4 серпня, на презентації "Підсумків першої хвилі досліджень рейтингів кандидатів у президенти" соціолог Агентства "Українська проектна система" Дмитро Громаков.

Так, підтримка кандидатів у президенти України розподілилася наступним чином: В.Янукович отримав би 24% голосів виборців, Ю.Тимошенко - 12,8%, В.Литвин - 8,7%, А.Яценюк - 5,7%, П.Симоненко - 3,5%, В.Ющенко - 2,9%.

Не в останню чергу зростання рейтингів підтримки Литвина ґрунтується на найменшому рейтингу недовіри. Якщо В.Ющенку не довіряють 88,2% громадян, П. Симоненку - 72,1%, Ю.Тимошенко - 67,3%, В. Януковичу - 62,9%, А. Яценюку - 53,8%, О. Тягнибоку - 52,4%, С. Тігіпку - 51,8%, І. Богословській - 42,4%, то В. Литвину лише 30,3%.

В разі другого туру, голоси виборців розподілилися б таким чином: Володимир Литвин - 29,8% - Юлія Тимошенко - 24,1% (перемагає Литвин); Володимир Литвин - 32,2% - Віктор Янукович - 30,8% (перемагає Литвин); Віктор Янукович - 31,7% -- Юлія Тимошенко - 29,2% (перемагає Янукович).

Пояснюючи зростання підтримки Литвина та його шанси у другому турі, Дмитро Громаков сказав: "У абсолютному рейтингу кандидатів він посідає трете місце, але в разі потрапляння у другий тур, саме Володимир Литвин стане переможцем президентських виборів в 2010 році. Тому, що він єдиний кандидат, який однаково влаштовує людей у всіх регіонах України".

Опитування проводилося з 21 по 30 липня. В ході дослідження використовувалася квотна вибірка, яка репрезентує доросле населення України (старше 18 років) за основними соціально-демографічними показниками (стать, вік). Статистична похибка вибірки ± 2%.

Читайте також:

Зі списків українських виборців видалять 126 тисяч двійників

Вибори президента обійдуться бюджету в 1,5 мільярда гривень

Литвин: ставки на президентських виборах будуть вищі за життя

Литвин обіцяє стати президентом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: