Литвин вимагає надовго залишити російський флот у Криму

На думку Литвина, Україна повинна активізувати співпрацю з Росією у військово-промисловому комплексі.

Володимир Литвин
УНІАН
Володимир Литвин
Голова Верховної ради Володимир Литвин виступає за продовження оренди баз у Криму Чорноморським флотом Росії після 2017 року.

"Треба зробити все, щоб Чорноморський флот Російської Федерації (ЧФ РФ) продовжив оренду баз у Криму й після 2017 року на взаємовигідних умовах", - заявив спікер.

На думку Литвина, Україна також повинна активізувати співпрацю з Росією у військово-промисловому комплексі, зокрема космічній галузі, літакобудуванні, танкобудуванні, нанотехнологіях.

"Тільки разом ми зможемо побудувати нову, сучасну армію, гідно забезпечити її", - підкреслив він.

Крім цього, спікер вважає, що Україна повинна стати ініціатором посилення стратегічного партнерства з Росією, почати переговори про створення єдиного економічного простору.

Литвин наполягає, щоб у всі зовнішньополітичні документи України були внесені відповідні зміни, що виключають положення по вступ країни в НАТО. "Це потрібно закріпити на законодавчому рівні", - наголосив він.

"У мене відмінні стосунки з Росією як політичні, так і чисто людські. Коли в грудні минулого року я знов був обраний головою Верховної ради України, з першим візитом я поїхав до Росії. Зустрічався з керівниками обох палат парламенту - Борисом Гризловим, Сергієм Мироновим, президентом Російської Федерації Дмитром Мєдвєдєвим і главою уряду Володимиром Путіним", - додав Литвин.

Читайте також:

Литвин запевнив парламентаріїв Великобританії, що в Криму війни не буде

Литвин: не царська це справа - Януковича коментувати

Литвин пояснив, хто такий "ВІН" з його білбордів

Литвин: депутатом треба бути не більше двох термінів поспіль

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: