Литвин вірить, що світ захистить Україну від російської загрози

Спікер Ради висловився "категорично проти нагнітання та навіювання мілітаристських настроїв".

Глава Верховної ради Володимир Литвин заперечує можливість виникнення військової загрози з боку Росії, оскільки в керівництва цієї країни "достатньо здорового глузду".

Про це він заявив у ході поїздки в Чернівецьку область, відповідаючи на питання журналістів щодо прийнятого в першому читанні Держдумою Росії закону "Про оборону", яким регулюється використання збройних сил Росії за її межами.

"Усі прекрасно розуміють, якою буде реакція світового співтовариства, якщо навіть уявити гіпотетично якусь екстремальну ситуацію", - цитує спікера прес-служба ВР.

"Але все це неможливе за однієї умови - якщо Українська держава не буде руйнуватись через деградацію влади і розвал системи управління України", - підкреслив Литвин.

Литвин також висловився "категорично проти нагнітання та навіювання мілітаристських настроїв". "Дехто навіть висловлює розчарування з того, що наш народ налаштований миролюбно і не демонструє войовничість. Але й нам це абсолютно не потрібно, - зазначив керівник парламенту. - Саме розважливість громадян України, їхня непохитність перед будь-кого роду спокусами та намаганнями втягти у розбірки та протистояння є стабілізатором життя країни".

Він також звернув увагу на те, що через політичне протистояння в Україні, через проблеми, які виникли від некомпетентності у системі управління, українська армія сьогодні переживає найгірші часи за роки незалежності. "При тому підході, який існує до вітчизняних Збройних сил сьогодні, навіть моментальні фінансові вливання не дадуть відчутної віддачі, бо повинна бути система, чітка доктрина, яка має постійно реалізовуватись на віповідній фінансовій та економічній основі", - підкреслив голова ВР.

За словами Литвина, на потреби збройних сил необхідно звернути увагу, особливо в процесі розробки і прийняття бюджету на наступний рік.

Нагадаємо, 9 вересня Державна дума РФ одностайно у першому читанні ухвалила ініційовані президентом Росії Дмитром Мєдвєдєвим поправки до закону "Про оборону", які передбачають можливість оперативного використання російських збройних сил за межами РФ.

Передбачено, що формування Збройних сил РФ можуть оперативно використовуватися за межами території Росії для вирішення наступних завдань: відбиття нападу на Збройні сили РФ або інші війська, дислоковані за межами території РФ; відбиття або запобігання агресії проти іншої держави; захисту громадян РФ за кордоном; боротьби з піратством і з метою забезпечення безпеки судноплавства.

Читайте також:

Мєдвєдєв: українцям сподобались мої звинувачення на адресу Ющенка

Експерт: Росія не наважиться воювати проти України

Експерт: Росія серйозно загрожує незалежності України

Жириновський не бажає воювати з Україною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: