Литвин: виведіть мене на площу і розстріляйте, якщо вам стане легше

Голова ВР Володимир Литвин впевнений, що відставка уряду до виборів президента не відбудеться.

Кандидат в президенти, спікер Верховної ради Володимир Литвин заявив, що відставка прем'єра до президентських виборів абсолютно неможлива.

За його словами, питання про відставку уряду не буде розглядатися, оскільки "це було б величезним подарунком прем'єр-міністрові".

"Вона (Юлія Тимошенко) одразу би сказала: "Бачите, мене відправили до відставки, я – виконуюча обов'язки, у мене зв'язані руки!", - пояснив Литвин.

"Покажіть мені хоч одну людину в парламенті, яка готова піднести такий подарунок прем'єрові. Або знайдіть мені людину, яка сьогодні скаже: "Я піду прем'єром розгрібати те, що залишилося", - додав спікер.

На зауваження журналіста, що він говорить про кризу так, ніби стоїть осторонь, Литвин зауважив:

"Ну давайте я заплачу - я можу це зробити. Або битимуся в істериці. Виведіть мене на площу і розстріляйте, якщо вам від цього стане легше. Якби мене це не стосувалося, я би казав, що все добре".

"А я, навпаки, закликаю: давайте працювати, і роблю неможливе, щоб утримати країну на плаву, зберегти керованість держави. А якщо я про це не говоритиму, то що, проблем стане менше? І коли мене питають, хто несе відповідальність, відповідаю: "Я несу", - заявив Литвин.

Читайте також:

Литвин запропонував написати з нього портрет президента

Литвин розплакався під час висування в президенти

Литвин пояснив, хто такий "ВІН" з його білбордів

Литвин жаліється, що його з Ющенком вважають "збитими льотчиками"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: