Литвин визнав, що "кнопкодави" у Раді непереможні

Спікер розповів, що не може знайти важелі впливу на депутатів, які не ходять на засідання ВР. Нардепам погрожують позбавленням зарплат, але для них це - "як мертвому припарка".

Спікер Володимир Литвин не знає, як примусити народних депутатів ходити на засідання Верховної ради і голосувати за себе персонально. Про це він 21 лютого сказав журналістам у Житомирській області.

"Змусити тих, кого народ обрав, не так-то просто, і ви це розумієте. Немає важелів впливу. Але те, що зарплату там не нараховуємо, я думаю, для деяких це - як мертвому припарка, не табелюємо - те саме", - сказав він.

Спікер зазначив, що йому було соромно, коли польська делегація стала свідком того, яким чином відбувається голосування в Раді.

"Так, я так само, як і, думаю, всі пережив сором, коли депутати польські побачили, що в нас відбувалося", - висловив жаль Литвин.

На його думку, депутатів потрібно закликати особисто голосувати за законопроекти й апелювати до них з тим, що на наступних парламентських виборах виборці оцінять безпосередню роботу парламентаріїв у Раді.

Читайте також:

Юрист Ахметова розповів, хто зберігає картки регіоналів

Депутати голосують за закони "по приколу"

Ахметова назвали найбільшим "привидом" у ВР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: