Литвин: вони можуть мене лише вбити

Голова Верховної ради розповів про наказ "регіоналам" "лежати під трибунами", про "азійщину" від виборів до виборів та про те, що добити його не вдасться.

Спікер парламенту Володимир Литвин висловив політичну зацікавленість тому, щоб президентські та парламентські вибори проводилися одночасно.

"Тому що людина, яка буде брати участь у президентських і парламентських виборах одночасно, буде підтягувати свою політичну силу. А люди, які ітимуть з ним в команді, працюватимуть на свого кандидата в президенти, і вийде пристойний результет", - пояснив він.

Литвин також додав, що це допоможе у будь-якому випадку отримати місце у Верховній раді. "Ви ж прекрасно знаєте, що той, хто виграв вибори, зразу шукає ворогів. Той, хто встиг втекти - щасливий, але переживає за батьківщину. Така в нас азійщина від виборів до виборів", - зазначив він.

На закиди в тому, що "Литвин здав інтереси голови держави", спікер зауважив, що деякі політики "просто не знають, як своїх вождів двинути на президентське місце".

"Тому на всі ці заяви я кажу: добити мене їм не вдасться, вони можуть лише убити мене. І Верховна рада працюватиме всупереч всім їх планам і сценаріям", - запевнив Литвин.

Так, він переконаний, що сценарій проведення дострокових парламентських виборів не буде реалізований, хоча блокування роботи ВР спрямоване саме на це.

Депутати Партії регіонів, за його словами, "обурюються, не хочуть лежати під трибунами, а їм наказують це робити". "Люди, які очолюють прославлені колективи, змушені виконувати вказівку і відігравати роль таких собі козачків", - зазначив спікер.

На його думку, є багато факторів, які свідчать про бажання провести дочасні парламентські вибори, зокрема, щоб "зайти у ВР і отримати відповідний дах". Разом із тим Литвин нагадав ініціаторам виборів, що "опоненти також не дрімають".

Читайте також:

Янукович пропонує повести вибори до 25 жовтня

В НУ-НС сподіваються, що Ющенко не балотуватиметься у президенти

Литвин: вибори президента повинні відбутися наступного року

Ющенко не збирається розпускати Раду. Поки що

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: