Литвин впевнений, що пройде в другий тур виборів президента

Спікер парламенту Володимир Литвин збирається бути "сам собі політтехнологом" на виборах президента.

Спікер парламенту Володимир Литвин переконаний, що він пройде в другий тур президентських виборів, які маються відбутися 17 січня 2010 року.

На питання журналістів, чи підтримає він в другому турі Юлію Тимошенко, Литвин відповів: "Спочатку треба, щоб відбувся другий тур. І я буду в другому турі".

"Я буду тоді дивитися і домовлятися, з ким треба співпрацювати, щоб вони підтримали мене в фіналі", - підкреслив спікер.

"Для себе я рішення прийняв (щодо балотування на посаду президента – прим. ред.). Але стою на тому, що слід завершити сесію", - зазначив Литвин.

Також глава Ради заявив, що він сам собі буде політтехнологом. На думку Литвина, сучасна мода на закордонних фахівців визначається рівнем кишені.

"Ви прекрасно розумієте, що всі модні, особливо, закордонні фахівці надзвичайно дорого коштують. Дорого коштує навіть їх присутність, не говорячи вже про оплату їх роботи. Якби ті кошти, які в штабах змобілізовані, просто віддати людям, то можливо було б заспокоїти країну на певний час. Тому політтехнолог - це я. Я живу так, як відчуваю", - сказав Литвин.

Читайте також:

Литвин натякає, що Янукович – невіглас

Верховна рада хоче скоротити президентську кампанію

Ющенко "розправляє крила": він впевнений в перемозі на виборах

Тимошенко: Ющенко програє вибори, навіть якщо я його підтримаю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: