Литвин все ще думає над участю в демкоаліції

Володимир Литвин, якого вчора запросили до демкоаліції, обіцяє прийняти рішення після ознайомлення з коаліційною угодою.

Володимир Литвин прийме рішення про участь блоку його імені в коаліції демократичних сил після ознайомлення з текстом коаліційної угоди.

Про це повідомив Володимир Литвин сьогодні журналістам у Верховній раді.

"Сьогодні тільки сказали. Я її (коаліційну угоду – ред.) ще не читав. Це для мене новина", - сказав Литвин.

Володимир Литвин
УНІАН
Володимир Литвин обіцяє прийняти рішення стосовно можливого вступу до демократичної коаліції після прочитання коаліційної угоди
Разом з тим, він відмовився повідомляти журналістам про попереднє рішення. "Я віддаю перевагу спілкуванню безпосередньо з людьми, хоча поважаю можливість висловлювати позицію через ЗМІ", - зазначив лідер Блоку Литвина.

Що стосується голосування за кандидатуру спікера ВР, то, за словами політика, Блок Литвина голосуватиме за неї лише у разі своєї участі в коаліції, яка висуватиме кандидатуру на цу посаду.

"Якщо ми не будемо учасниками тієї або іншої коаліції, яка пропонуватиме спікера, то ми голосувати не будемо", - сказав Литвин.

Лідер Блоку зазначив, що депутати фракції не повинні брати відповідальність "за тих людей, які ділитимуть все, що ділиться в країні".

"Хай вони спочатку скажуть, що ми беремо ваші принципи і включаємо їх у свою програму. Тоді будемо вивчати питання", - наголосив він.

Як повідомляв iPlus, 22 листопада після зустрічі депутатів від НУ-НС з президентом України Віктором Ющенком лідер цього блоку Юрій Луценко сказав, що запрошує Блок Литвина до участі у формуванні демократичної коаліції.

Він висловив думку, що стратегічне бачення Блоком Литвина розвитку України співпадає з баченням НУ-НС.

Нагадаємо, сьогодні один з лідерів Блоку Литвина Олег Зарубінський заявив, що його політсила не збирається входити до коаліції, оскільки не брала участі у її формуванні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: