Литвин вважає, що його рейтинг після побоїща в Раді збільшився

Спікер вважає свою позиці під час ратифікації "харківських угод" послідовною та принциповою, яка підняла його особистий рейтинг.

Голова Верховної ради Володимир Литвин заявив, що після ратифікації так званих "харківських угод", яка супроводжувалася бійкою в Раді, його рейтинг виріс.

"Візьміть дослідження Центру Разумкова – подивіться рейтинг особисто Литвина до і після 27 квітня. Подивіться, як він виріс!", - сказав Литвин.

Спікер називає свою позицію під час ратифікації угод Януковича-Мєдвєдєва "послідовною і принциповою".

"Якби я втік, люди б сказали: бачите, в нього тільки яйцем кинули, а він вже навтьоки", - сказав Литвин.

"Ні про які домовленості не було мови, опозиція виконувала жорстку установку – бити і руйнувати. Затягнися розгляд - в сесійну залу з місяць би ніхто не зміг зайти, там би нічліжку влаштували і загадили все, що тільки можна загадити. Або мені слід було запропонувати: "Підемо, поговоримо, а я дам команду, щоб біотуалети в сесійну залу поставили?", - заявив голова ВР, коментуючи репліку журналіста щодо того, що раніше, у разі виникнення яких-небудь конфліктних ситуацій, він переривав сесію, збираючи депутатів на Погоджувальну раду.

27 квітня ВР ратифікувала харківські угоди. Під час розгляду питання про ратифікацію угоди про продовження перебування ЧФ РФ на території України в сесійній залі парламенту відбувалися зіткнення між народними депутатами, а також були застосовані димові шашки, в президію, де знаходився спікер Литвин, кидали яйця.

Читайте також:

Литвин похвалив ідею про федеральний устрій країни

Янукович запропонував Литвину керувати реформами

Литвин готовий підписатися під забороною політичних блоків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: