Литвин вважає, що дострокових виборів мера Києва не буде

Голова Верховної ради прогнозує, що Київ ніхто "не віддасть", адже при Тимошенко в ролі мера всі високопосадовці на роботу вертольотами літатимуть.

Ідея дострокових виборів київського міського голови не буде підтримана.

Про це в заявив голова Верховної ради Володимир Литвин.

"Хто ж захоче віддавати столицю? От Тимошенко зараз, якщо програє, - піде на вибори мера, стане першою особою в столиці і всі вищі чини держави на роботу змушені будуть добиратися вертольотами - вона влаштує так, що вони і по місту проїхати не зможуть. Або плату для них введе ... "- припустив Литвин.

При цьому спікер не виключив, що "зроблять ще один маневр - зміни положень закону про статус міста-героя, столиці України Києва, щодо розмежування повноважень голови міськадміністрації і керівника міськради. Тоді другий буде засідати в Київраді, а перший -" керувати "столицею" .

"Ясно: ніхто Київ" упускати "не хоче - доля всіх революцій, великих політпроектів, завжди у столиці вирішується. Це аксіома", - сказав Литвин.

"Моя позиція відома, я її багато разів висловлював задовго до нинішньої кампанії: перебування Черновецького при владі - приниження для країни та міста. Поспілкувавшись з киянами третього-четвертого січня, я в цьому переконався додатково", - зазначив спікер.

Нагадаємо, на початку січня глава Верховної ради Володимир Литвин доручив підготувати проект постанови про проведення 30 травня 2010 дострокових виборів мера Києва та Київради.

Відповідно до цього проекту - одночасно 30 травня, коли будуть відбуватися вибори до місцевих органів влади, повинні бути проведені вибори керівника міста Києва та міської ради.

Читайте також:

У Раді зареєстрували другу постанову про дострокові вибори мера Києва

Литвин доручив готувати дострокові вибори мера Києва

Рада вимагає покарати Черновецького за свавілля в Києві

Рада визнала ситуацію в Києві критичною через свавілля чиновників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: