Литвин вважає, що критика Тимошенко має бути

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин вважає, що Тимошенко можна критикувати, але без бруду, а суд займається не тим.

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин не підтримує рішення Печерського районного суду про заборону на публікацію критичних матеріалів про діяльність Кабінету міністрів.

Про це він заявив в понеділок ввечері в ефірі програми "Свобода слова".

Коментуючи рішення Печерського суду Києва про заборону негативної реклами діяльності прем’єра Юлії Тимошенко, Литвин сказав: "Рішення печерського суду можна коментувати, але я повинен сказати, що не поділяю точки зору, що не можна критикувати".

"Не можна застосовувати бруд. Це є різниця. А критика повинна бути", - вважає спікер.

"Якщо з одного боку Печерський суд приймає таке рішення, а з другого боку у Верховній Раді, заблокувавши її діяльність, не дають можливості дати оцінку діяльності Кабміну, то ті, хто блокують трибуну (парламенту) негласно працюють на прем’єра", - заявив він.

Також Литвин зазначив що дострокові парламентські вибори у 2007 році "були незаконні, бо більшою мірою був легітимний третій тур виборів президента".

Він заявив, що під угодою про проведення третього туру виборів президента у 2005 році "поставили підписи всі, у тому числі Віктор Янукович".

"Я поставив підпис, як мене не гнули, останнім і написав: "лише після рішення Верховної Ради", - додав спікер.

Нагадаємо, Печерський райсуд Києва заборонив розповсюдження будь-якої недобросовісної реклами щодо діяльності прем’єра Юлії Тимошенко.

Читайте також:

БЮТ: Погану рекламу про Тимошенко заборонили, щоб було більше позитиву

Суд заборонив усю погану рекламу про Тимошенко

НУ-НС просить прокуратуру перевірити фінансування реклами Тимошенко

Заборону антиреклами діяльності Тимошенко назвали перебільшенням

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: