Литвин вважає збільшення прожиткового мінімуму популізмом

Спікер упевнений, що мінімальну зарплату потрібно було б встановлювати мінімум на рівні 1500 грн.

Збільшення прожиткового мінімуму в нинішній редакції – це передвиборче рішення, бо жодних розрахунків для такого рішення не було надано. Про це заявив голова Верховної ради Володимир Литвин.

Він вважає, що мінімальну зарплату потрібно було б встановлювати мінімум на рівні 1500 грн. Тому збільшення прожиткового мінімуму він вважає необхідним, але треба чітко визначити, за рахунок чого будуть здійснюватися такі виплати.

Литвин також пропонує забезпечити виплату уже задекларованих соціальних програм. "У нас сьогодні йде ярмарок лицемірства, коли намагаються якомога більше наобіцяти, при чому розуміючи, що це не буде виконуватися", - сказав він.

Нагадаємо, даним законопроектом передбачається затвердити на 2009 рік прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі 808 грн, з 1 жовтня – 848 грн, та для тих, хто відноситься до основних соціальних і демографічних груп населення: дітей віком до 6 років – з 1 липня 727 грн, з 1 жовтня – 764 грн; дітей віком від 6 до 18 років: з 1 липня – 930 грн, з 1 жовтня – 987 грн; працездатних осіб: з 1 липня – 860 грн, з 1 жовтня – 900 грн; осіб, які втратили працездатність: з 1 липня – 644 грн, з 1 жовтня – 674 грн.

Також законопроектом передбачено встановити з 1 липня розмір мінімальної зарплати 825 грн, з 1 жовтня – 864 грн та з 1 грудня – 900 грн на місяць.

Читайте також:

Рада не змогла працювати і закрилася до 7 липня

БЮТ підтвердив список нових міністрів

Литвин узгодив з Ющенком та Тимошенко кадрові питання

Литвин: коаліцію розвалюють, щоб провести дострокові вибори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: