Литвин забере зарплату в керівників 10 комітетів Ради

Спікер обіцяє позбавляти депутатів грошей за відсутність не лише на пленарних засіданнях ВР, а ще й на засіданнях погоджувальної ради.

Голова Верховної ради Володимир Литвин доручив комітету ВР з питань регламенту та апарату парламенту з’ясувати причини відсутності на погоджувальній раді голів 10 парламентських комітетів.

Литвин відзначив, що останнім часом складається практика, що голови комітетів не з’являються на засідання погоджувальної ради. "Треба з’ясувати офіційні причини їх відсутності", - наголосив спікер.

Він також запропонував не виплачувати цим головам комітетів зарплату за понеділок, якщо в них немає поважної причини для відсутності.

Спікер зауважив, що зарплата може бути виплачена лише у тому випадку, якщо голова комітету хворий або перебуває в офіційному відрядженні.

Нагадаємо, на засіданні погоджувальної ради також сталася чергова сварка. Суперечку влаштували регіонал Владислав Лук'янов і БЮТівець Сергій Терьохін.

Представник ПР в черговий раз вистунув вимогу підвищити мінімальні зарплати та пенсії. у відповідь БЮТівець сказав "Сам дурак" і пообіцяв подарувати опоненту підручник з макроееономіки.

Читайте також:

БЮТівець назвав регіонала дурнем у кабінеті Литвина

Литвин знайшов підстави для зриву виборів

Литвин: справжня війна почнеться після першого туру виборів

ВідеоЛитвин забере зарплату в керівників 10 комітетів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: