Литвин забезпечив себе довічним автомобілем і кабінетом

Завдяки рішенню Володимира Литвина, усі спікери парламенту довічно відчуватимуть на собі державну турботу і опіку.

Голова Верховної ради Володимир Литвин видав закрите розпорядження, яким довічно забезпечив себе службовим автомобілем і приміщенням в парламенті. Про це повідомляє газета "Дело".

Всі голови Верховної ради після закінчення своїх повноважень забезпечуються кабінетом в адміністративних будівлях парламенту, а також службовим автомобілем "для постійної роботи". Одночасно за кожним екс-спікером закріплюються радник і помічник.

Відповідне розпорядження №296 було підписано Володимиром Литвином ще 7 червня 2006 року — за місяць до його відставки з поста розділу парламенту. Впродовж трьох років у Верховній раде мовчали про документ.

І лише зараз парламентський комітет з питань регламенту, депутатської етики і матеріально-технічному забезпеченню діяльності Верховної Ради, очолюваний Олександром Єфремовим, надав "Делу" текст цього розпорядження. Варто відзначити, що останнім часом відносини між Єфремовим та Литвином стали достатньо напруженими.

Згідно з підписаним Литвином документом, на "особливу турботу" держави можуть розраховувати і Арсеній Яценюк з Олександром Морозом, які також займали пост спікера.

У той же час нагадаємо, на початку минулого року колишній голова Верховної ради Арсеній Яценюк відмовився від використання двох мільйонів гривень, передбачених на придбання для нього службових автомобілів.

За даними комітету з питань регламенту і депутатської етики, після того, як в кінці минулого року Литвин знов був вибраний спікером, за ним держава закріпила одразу два службові автомобілі. Правда, чиновники не стали називати марку авто і їх вартість. У парламенті лише вказали, що в 2008 році Верховна рада взагалі не купувала автомобілів.

Згідно з вимогами безпеки перших осіб держави, автомобіль спікера постійно супроводжують дві машини служби державної охорони. Крім того, чиновник такого рівня довічно забезпечується державною дачею і має право на безкоштовний відпочинок в парламентських санаторіях, розташованих в Криму.

До речі, згідно з декларацією про доходи Володимира Литвина за 2008 рік — він досить небідна людина. У Литвина є особистий легковий автомобіль Toyota Land Cruiser, у сім'ї — легковий автомобіль Chrysler Pt. Cruiser. Він також володіє земельною ділянкою (4698 квадратних метрів), квартирою (259,8 квадрата) і гаражем (18 квадратних метрів). У членів сім'ї є земельний пай (9,56 гектара), житловий будинок (елінг) загальною площею 339,3 квадратного метра і садовий (дачний) будинок площею 277,2 квадрата.

На рахунках Литвина в банках — 213 129 гривень, 53 305 євро і 73 559 доларів, а на рахунках членів сім'ї — 321 800 гривень.

Читайте також:

Литвин запевнив Росію, що Україна не вступить до НАТО

Литвин натякає, що кредит МВФ розкрадуть

Колесніков: Литвин потрапив у Верховну раду завдяки підкупу

Литвин образився на "регіоналів" через плакат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: