Литвин закликав не "розігрівати вулицю"

Спікер за консолідацію влади і проти "розігріву суспільства", бо стихія "може знести усіх".

Голова Верховної ради Володимир Литвин закликає політичні сили консолідуватися напередодні президентської кампанії.

Про це спікер заявив сьогодні на зустрічі із Надзвичайним і Повноважним послом Республіки Польща в Україні Яцеком Ключковським.

Литвин поінформував Ключковського про політико-економічну ситуацію в Україні. За його словами, "необхідно говорити правду про те, що відбувається" та скоординувати дії всіх гілок влади, бо "відсутність скоординованої роботи з подолання кризи ми намагаємось компенсувати політичними розбірками".

Ситуація в країні, на переконання спікера, була б набагато гірша, якби Верховна рада не працювала. Коментуючи критичні заклики змінити владу в Україні, що, на думку опонентів, "допоможе подолати навіть і світову кризу", голова ВР наголосив на необхідності спочатку подивитись, "наскільки ми впали нижче тієї позначки, на якій знаходиться Європа", і "не намагатись перемогти один одного в умовах складної ситуації".

Він також висловився проти "розігріву суспільства, розігріву вулиці, в якому є суттєва небезпека". За словами голови парламенту, в умовах початку виборчої президентської кампанії "необхідно максимально заспокоїтися і працювати". "Хто хоче агітувати, нехай агітує, але не викликати стихію - вона може знести усіх", - наголосив Литвин.

Головними передумовами позитивного розвитку подій в Україні під час президентської кампанії голова ВР назвав "дисциплінування українських політиків, прийняття постанови про точну дату виборів президента, гарантування їх своєчасного проведення".

Посол Республіки Польща запросив голову Верховної ради взяти участь у двосторонній Міжпарламентській асамблеї Україна-Польща, що відбудеться 12-13 березня 2009 року у Польщі, а також 25-26 червня 2009 року - у тристоронній Асамблеї Україна-Польща-Литва.

Крім того, сьогодні голова Верховної ради провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним послом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні Робертом Лі Тернером.

У ході зустрічі сторони обмінялися думками щодо важливості ролі парламентів країн під час випробувань фінансово-економічною кризою, висловили свій прогноз щодо розвитку політичної ситуації в Україні.

Своїм головним завданням керівник парламенту назвав збереження працюючої Верховної ради.

Читайте також:

Депутати - мільйонери просять у Верховної ради грошей

Яценюк побачив проблему Ради: багато кандидатів у президенти

Литвин: Україна має шанси не отримати кредит МВФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: