Литвин закликає швидше вступати до ЄЕП

Володимир Литвин бачить Україну в Єдиному економічному просторі.

Голова Верховної ради, кандидат на президентський пост Володимир Литвин упевнений, що для розвитку України необхідно вступити до Єдиного економічного простору.

"35% українського експорту доводиться на Росію і країни СНД, це більш ніж на все 40 країн Європи. Не тільки братерські відносини, але і економічні розрахунки свідчать про необхідність нашої співпраці", - сказав він.

На його думку, ЄЕП - джерело стабільних замовлень для національної промисловості і сільського господарства, а значить - нові робочі місця і гідна оплата праці".

Оцінюючи конкурентоспроможність українських виробників на світових ринках, Литвин констатував: "Треба виходити з простих, очевидних істин: українська продукція була затребуваною і є затребуваною на пострадянському просторі. Україну не допускають на інші ринки, а якщо допускають - те неохоче, висуваючи вимоги, які свідомо не можна виконати".

Нагадаємо, інший кандидат на пост президента Юлія Тимошенко ішла з прес-конференції у Кабміні, не дослухавши питання журналістів про можливість входження України до ЄЕП.

Читайте також:

Тимошенко пішла з прес-конференції, не дослухавши питання журналістів

Лукашенко закликає Україну приєднатися до Митного союзу

Комуністи згадали про ЄЕП
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: