Литвин закликає Ющенка припинити "політичну війну"

Ющенко як глава держави «повинен відмовитись і відійти від ролі експерта, який перебуває в опозиції»

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин закликав Президента України Віктора Ющенка "припинити політичну війну, яка набирає загрозливих масштабів і може змести ненароком країну".

Литвин наголосив, що Ющенко як глава держави "повинен відмовитись і відійти від ролі експерта, який перебуває в опозиції".

Він назвав дивною позицію Президента, який намагається заявити, що нинішній уряд - це не його уряд.

"Нинішній уряд, я стверджую, - це його уряд. Він його освятив і він, по суті справи, проти кожного прізвища поставив хрестик, і це означало, що він погодився з цими кандидатурами", - сказав Литвин.

За його словами, Ющенко має нести відповідальність за чинний уряд, а "відтак - не виступати як більшовики з гаслом: Поразка свого уряду у цій політичній війні». За його словами, в іншому випадку Ющенко має відкликати своїх міністрів, і «тоді уряд буде абсолютно недієздатний". "А так виходить, Президент України мені говорить: Ви дивіться, щоб не була постановка питання по міністру оборони, і друге – підтримайте віце-прем’єр-міністра (Івана Васюника – Ред.), бо інакше нічого не буде працювати", - розповів Литвин.

Нагадаємо, минулого тижня Тимошенко звернулася до Ющенка з проханням звільнити міністра оборони Юрія Єханурова. Незважаючи на відхилення президентом цієї пропозиції, у Верховній раді вже знаходиться постанова про відставку керівника Міноборони. Втім депутати її поки що не розглянули.

Приводом для відставки міністра стала доповідь Контрольно-ревізійного управління про результати перевірки, проведеної у військовому відомстві. Ревізори знайшли в роботі Міноборони серйозні прояви корупції, зокрема, зловживання при придбанні продуктів харчування та паливно-мастильних матеріалів для армії за завищеними цінами і земельні махінації.

Доповідь керівника КРУ Миколи Сивульського про корупцію серед військових призвела до публічного скандалу Єханурова і Тимошенко. Міністр назвав звинувачення на свою адресу "комедією", а прем'єр пообіцяла, що Єхануровим займуться правоохоронні органи.

Пізніше голова Міноборони спростував звинувачення в корупції та назвав їх інтригами.

Читайте також:

Ющенко знову вимагає від Тимошенко припинити війну

Тимошенко звернулася до Ющенка з листом про Єханурова

Ющенко побоюється узурпації влади і звинувачує Тимошенко в змові з Росією

Ющенко готовий піти на будь-які домовленості

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: