Литвин запевнив парламентаріїв Великобританії, що в Криму війни не буде

Голова Верховної ради України розповів у Лондоні, що Росія веде себе мирно, тому аналогу "серпневої війни" в АРК він не передбачає.

Голова Верховної ради України Володимир Литвин заявляє про неможливість українсько-російського конфлікту на Кримському півострові.

Про це він сказав у понеділок у Лондоні під час зустрічі з членами Комітету  закордонних справ на чолі з головою Комітету Майком Гейтсом.

"Повторення чогось подібного у Криму абсолютно виключено", - заявив голова Верховної ради України, відповідаючи на запитання членів Комітету щодо гіпотетичної можливості українсько-російського конфлікту у Криму на кшталт кавказьких конфліктів.

"З боку Росії не відбувається жодних активних дій, спрямованих на дестабілізацію ситуації на півострові. Її дестабілізують українські політики крайніх політичних орієнтацій", - зазначив Литвин.

"Разом з тим, я змушений визнати, що у офіційного Києва немає ефективної, розумної політики по відношенню до Автономії. У цьому я переконався, перебуваючи два дні на минулому тижні у Криму та спілкуючись безпосередньо з жителями декількох райцентрів", - сказав керівник українського парламенту.

На переконання Литвина, Автономна Республіка Крим потребує достатньої фінансової підтримки, залучення інвесторів, ефективних власників. "Це ключові заходи, на яких потрібно вибудовувати ефективну політику. На багнетах забезпечити стабільність неможливо", - підкреслив він, додавши, що стабільність соціально-економічної ситуації на півострові убезпечить від будь-яких проявів дестабілізації.

Як повідомлялося раніше, 19-20 жовтня Литвин перебуває з офіційним візитом у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії.

У вівторок програмою візиту передбачені зустрічі Голови Верховної Ради України з Баронесою Хайман, Лордом-Спікером Палати Лордів, та Спікером Палати Громад Джоном Беркоу.

Також відбудуться зустрічі Литвина з членами Багатопартійної парламентської групи у зв´язках з Україною на чолі з Головою групи Джоном Гроганом та з депутатами Парламентського комітету Лордів з питань ЄС на чолі з Головою Комітету Лордом Ропером.

Володимир Литвин візьме участь у засіданні Корпорації Лондона та засіданні Вестмінстерської фундації підтримки демократії.

Читайте також:

Литвин розказав про "повний абзац"

У "битві за Крим" проти Росії Євросоюз інвестує 12 млн євро

"Російський" Крим не буде підтримувати Януковича

Росія може задіяти морських піхотинців для провокацій в Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: