Литвин запропонував оголосити 8 січня Днем українсько-російської дружби

Глава українського парламенту впевнений, що для України дружба з Росією - природне продовження історичних процесів.

Спікер Верховної ради, кандидат у президенти Володимир Литвин запропонував оголосити 8 січня Днем українсько-російської дружби.

"Підставою для державного свята є те, що 8 січня – день Переяславської ради 1654 року", - заявив Литвин під час свого візиту до Криму.

Він додав, що Богдан Хмельницький був історичною особою, яка діяла "відповідно до викликів епохи, і повинна служити прикладом державного будівництва і сьогодні". Тому, на думку спікера, як в історичному минулому, так і сьогодні в Україні потрібні особи, здатні не розділяти, а об'єднувати людей, вести за собою, бути моральним авторитетом.

Литвин у черговий раз підкреслив, що дружні відносини з країнами-сусідами є основою нормального розвитку будь-якої країни.

"Для України, зокрема, дружба з Росією - природне продовження історичних процесів. Цього вимагає історія, цього вимагає історична пам'ять, цього вимагають люди, переплетення людських доль, цього вимагає віра, цього вимагає економічний прагматизм, цього вимагають політичні підходи", - сказав він.

Литвин висловив упевненість, що потужна Україна – це плюс для Росії, так само як і потужна Росія є плюсом для України.

"А для цього ми повинні взаємодіяти, доповнюючи один одного для того, щоб реалізувати той багатющий потенціал, який мають і Україна, і Росія", - констатував політик.

Читайте також:

Росія незадоволена указом Ющенка про вшанування перемоги українців над росіянами

Ющенко видав указ про святкування перемоги над росіянами

Литвин доручив готувати дострокові вибори мера Києва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: