Литвин запропонував Раді працювати ще тиждень

Спікер пропонує депутатам провести пленарні засідання 14-17 липня замість роботи в округах з виборцями.

Голова Верховної ради Володимир Литвин пропонує депутатам зробити наступний тиждень пленарним. Відповідну постанову за авторством спікера зареєстровано в Раді.

Зокрема, в ній пропонується проголосувати зміни до календарного плану з тим, щоб не закривати сесію цього тижня.

Постанова передбачає провести пленарні засідання 14-17 липня замість роботи в округах з виборцями. 13 липня проектом пропонується провести засідання погоджувальної ради, а 17 липня після пленарного засідання закрити 4-у сесію.

Зазначимо, що Партія регіонів з 1 липня блокує роботу парламенту, вимагаючи підвищення Радою прожиткового мінімуму, мінімальних зарплат і пенсій, а також звільнення міністра внутрішніх справ Юрія Луценка й міністра освіти і науки Івана Вакарчука. Регіонали згодні розблокувати Раду лише для того, щоб підвищити мінімальну зарплату й піти у відпустку.

Литвин висловився категорично проти закриття 4-ої сесії парламенту на засіданні в п'ятницю. "Це я говорю вам однозначно. Я не буду порушувати питання про закриття сесії, тому що у Верховної ради є величезні борги перед людьми", - заявив він.

Згідно із календарним планом, наступний тиждень депутати мали працювати з виборцями, і він мав бути останнім. В п'ятницю, мало відбутися останнє пленарне засідання перед канікулами.

Читайте також:

Партія регіонів за старою звичкою заблокувала Верховну раду

На день народження Януковичу подарували значок і ікону

Ющенко оскаржить рішення суду щодо референдуму по НАТО

Єхануров програв суд за крісло міністра оборони

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: