Литвин запропонував Януковичу достроково переобрати президента й Раду

На його думку, "за такий спарений підхід Верховна рада проголосує".

Спікер Верховної ради Володимир Литвин запропонував фракції Партії регіонів внести на розгляд ВР проект постанови про одночасні дострокові президентські і парламентські вибори.

Про це він сказав в ефірі телеканалу "Інтер".

За його словами, "за такий спарений підхід Верховна рада проголосує". На думку спікера, заяви Партії регіонів свідчать про те, що "сподобались вибори в Тернополі (до обласної ради – ред.), то треба повести країну ще на одні дочасні вибори і закріпити цей результат".

Литвин звинуватив, зокрема Партію регіонів, у тому, що результати виборів у Тернополі були сфальсифіковані. За його словами, "не можуть результати досліджень (соціологічних - ред.) різнитися у п’ять і більше разів від фактичного результату (йдеться про те, що під час виборів, зокрема, Партія регіонів отримала майже 10%, у той же час соціологічні дослідження показували низький результат – ред.)".

Говорячи про акції протесту, які організовує Партія регіонів, голова ВР зазначив: "У нас люди, які володіють ледь не половиною країни, страйкують, проти кого страйкуємо?" За його словами, самі власники підприємств не можуть організувати роботу колективу і не можуть соціально забезпечити своїх працівників.

Читайте також:

Литвин пропонує регіоналам заблокувати Кабмін замість Ради

Литвин: Партія регіонів володіє половиною країни

У Львові "регіонали" голодуватимуть до відставки уряду

"Репетиція Майдану" провалилася

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: