Литвин "застопорив" перевірку законності передачі Януковичу "Межигір’я"

Литвин у відведений законодавством час не підписав постанову про створення ТСК з питань перевірки передачі Януковичу "Межигір’я".

Голова Верховної ради Володимир Литвин поки не підписав постанову парламенту про створення Тимчасової слідчої комісії з питань перевірки законності передачі в оренду лідеру Партії регіонів Віктору Януковичу урядової резиденції "Межигір’я".

Про це він розповів, коментуючи заяви деяких членів Регламентного комітету, що Литвин мав підписати цю постанову протягом трьох днів з моменту її ухвалення.

"Я знаю, що я маю право підписувати і що не маю права підписувати навіть без підказки деяких людей", - сказав Литвин.

Він нагадав, що в постанові чітко записано, що до складу ТСК входить 11 осіб, однак кандидатури до її складу подали тільки фракції БЮТ та НУ-НС.

За словами Литвина, якщо він підпише постанову про створення ТСК, до складу якої входитимуть лише 3-4 особи, то ця комісія навіть не зможе зібратися на своє засідання. "Я чекаю від фракцій, що вони внесуть у встановленому порядку відповідні прізвища", - сказав він.

В той же час Литвин висловив переконання, що створення ТСК потрібно було лише для створення ще одного інформаційного приводу. "Тому я не думаю, що нам всім потрібно перейматися цим доленосним рішенням", - сказав голова ВР.

Нагадаємо, 28 січня Верховна рада проголосувала за створення ТСК щодо перевірки обставин передачі Януковичу державної резиденції "Межигір’я". ТСК має перевірити усі аспекти цього питання та надати суспільству достовірну інформацію з цього приводу.

Підтримали створення комісії 148 депутатів від БЮТ, 48 - від НУ-НС і двоє позафракційних.

Кількісний склад ТСК має становити 11 народних депутатів, зокрема, 4 від фракції Партії регіонів, 3 - від БЮТ, 2 - від НУ-НС та по 1 від Блоку Литвина і КПУ. Головою ТСК обрано депутата від БЮТ Бориса Шиянова, а його заступником - депутата від НУ-НС Володимира Ар’єва.

Водночас голова ВР Володимир Литвин зауважив, що підпише дану постанову лише тоді, коли усі фракції ВР подадуть свої кандидатури до складу ТСК.

Термін діяльності Тимчасової слідчої комісії становитиме три місяці, а звіт планується заслухати на пленарному засіданні Верховної ради не пізніше тримісячного терміну.

Зазначимо, що Блок Литвина не підтримав БЮТ – формальних союзників по парламентській більшості – у голосуванні по створенню ТСК а також по низці інших важливих рішень, які розглядалися у Раді минулого тижня. Це дало привід Юлії Тимошенко звинуватити литвинівців у союзі з Партією регіонів.

Читайте також:

Рада створила слідчу комісію по дачі Януковича

Юль-Янь неправда про "Міжгір’я"

Янукович: я спокійно житиму в "Межигір'ї" скільки захочу

Більшість українців хочуть, аби у Януковича відібрали "Межигір'я"

ВідеоЛитвин "застопорив" перевірку передачі "Межигір’я"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: