Литвин збирається судитися з депутатом від свого блоку

Голова Верховної ради почав боротьбу з депутатами, які крім парламенту, працюють на інших державних посадах.

Голова Верховної ради Володимир Литвин пообіцяв звернутися до суду, якщо народні депутати-сумісники не подадуть заяви про складання з себе депутатських повноважень.

Про це він заявив, відповідаючи на запитання журналістів щодо подальшої роботи у ВР депутатів-сумісників Вадима Гривковського (Блок Литвина), Костянтина Жеваго (БЮТ) і Геннадія Москаля (НУ-НС).

Литвин нагадав, що Конституція забороняє депутатам суміщати роботу в парламенті з будь-якою іншою діяльністю, крім викладацької та наукової.

Коментуючи ситуацію що склалася навколо депутата Гривковського (він є першим заступником директора держпідприємства "Укрзалізничпостач"), Литвин зауважив, що той декілька місяців тому написав заяву про складання депутатських повноважень і передав її на розгляд до Регламентного комітету ВР.

При цьому спікер наголосив, що він отримав заяву, згідно з якою Гривковський прийняв для себе рішення продовжувати роботу у Верховній раді. "Я звернувся до Регламентного комітету, звернувся до юридичного управління, щоб вони мені дали висновок, як я повинен діяти у цьому плані. Якщо буде суміщення, я одразу звернуся до суду", - пообіцяв Литвин.

Те саме, за словами спікера, стосується й інших депутатів-сумісників. "Якщо не буде відповідних заяв, тоді доведеться звертатися до Регламентного комітету, а потім до суду", - сказав він.

Читайте також:

Литвин хоче загнати депутатів у шахту "провітрити мізки"

Литвин точно знає, що стане президентом

Литвин знайшов у Верховній раді "масажисток широкого профілю"

Литвин купив на Сорочинському ярмарку міліцейський жезл

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: