Литвин жаліється, що його з Ющенком вважають "збитими льотчиками"

Литвин поскаржився, що журналісти отримують вказівку начальства ігнорувати його діяльність та діяльність президента України.

Журналісти найбільших телеканалів отримують вказівки не висвітлювати діяльність президента та спікера парламенту.

Про це заявив глава Верховної Ради Володимир Литвин в ефірі одного з телеканалів.

"На найбільших каналах проводиться відкрита нарада з колективами політичних редакцій і визначають, кого показувати на цих каналах. Одного великого кандидата показувати і іншого показувати. А коли запитує журналіст: а діяльність президента, а діяльність голови Верховної Ради ми ж зобов’язані висвітлювати? Кажуть – ні, це вже збиті льотчики", відзначчив Литвин.

Він також зазначив, що "квотний принцип розподілу посад призвів до того, що у нас окремі галузі приватизовані фінансово-промисловими групами, а вони називаються красиво - "політичні партії".

Нагадаємо, нещодавно ПР звинуватила Тимошенко в рейдерському захопленні телеканалів.Обласні телекомпанії змушують здати частоти в суборенду для нового телеканалу, що створюється за дорученням Юлії Тимошенко, заявляє Партія регіонів.

23 вересня на нараді Держкомтелерадіо керівникам обласних держтелерадіокомпаній оголосили про створення "Каналу територіальних громад".

Вихід в ефір намічено на 25 жовтня, повідомляє прес-служба ПР.

"Насправді територіальні громади не мають до каналу ніякого відношення. Мова йде про комерційний телеканал "Терра ТВ", - стверджує Партія регіонів.

За інформацією ПР, "канал створюється під вибори, про програмне наповнення "подбають" куратори проекту з "центра", а задача обласних держтелерадіокомпаній - ретранслювати сигнал".

"Новий канал не має ліцензії на загальнонаціональне мовлення, і керівників обласних телекомпаній змушують "здати" свої частоти в суборенду, а це категорично заборонено законом", - заявляє Партія регіонів.

Читайте також:

ПР звинуватила Тимошенко в рейдерському захопленні телеканалів

Савік Шустер заявив про диверсію проти українських телеканалів

Журналісти вимагають використовувати нові методи у справі Ґонґадзе

Ющенко: створення широкої коаліції зірвали журналісти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: