Литвин злякався, що БЮТ і Партія регіонів "зачистять" його блок

"Коли об’єднуються найбільші політичні сили, для них вже не існує ні законів, ні права, ні Конституції", - заявив спікер.

Голова Верховної ради Володимир Литвин вважає великою небезпекою можливість створення парламентської коаліції між БЮТ і Партією регіонів.

Про це він сказав в ефірі телеканалу "Інтер".

"Є велика небезпека, коли об’єднуються найбільші політичні сили. Для них вже не існує ні законів, ні права, ні Конституції", - заявив спікер.

Литвин вважає, що у випадку створення такої коаліції він не буде спікером парламенту.

Також він зазначив, що його політичну силу будуть намагатися "зачистити".

"За мою позицію, що я намагаюсь зберегти працюючу країну, вже заключили парі про те, що на наступних виборах зачистять політичну силу, яку я представляю, і що її не буде взагалі у парламенті. Я на це відповім у такий спосіб: хай вони подумають, що взагалі буде з їхнім рейтингом, чи пройдуть вони взагалі до Верховної ради", - заявив спікер.

Крім того, коментуючи можливе видання президентом указу про розпуск Верховної ради, Литвин сказав: "Я переконаний, що будь-який указ президента за нинішніх обставин, а особливо за гіпотетичної, але цілком реальної зміни конфігурації, він буде просто нереальний. На нього просто ніхто не буде звертати уваги".

Спікер також наголосив, що політичні сили активно розробляють сценарій внесення змін до Конституції для обрання президента у парламенті.

"Не виключається сценарій, і про нього всі говорять, правда водночас всі заперечують, внести зміни до Конституції і президента обирати виключно у парламенті. І цей сценарій є, він активно проговорюється, і чим більше він заперечується, тим більше підтверджень саме цього факту", - зазначив спікер.

"Ставка на вибори важить більше, ніж життя. І цілком очевидно, що той, хто вибори програє, він має шукати собі притулок. Починають зводити політичні рахунки. Цілком очевидно, що є взаємне побоювання за результати президентських виборів", - вважає Литвин.

Читайте також:

БЮТ вирішив не блокувати трибуну Ради

Литвин запропонував себе звільнити

БЮТ запропонував широку коаліцію всім, окрім комуністів

Янукович: наші стосунки з Ахметовим не зруйнувати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: