Литвин знайде у Раді 400 голосів, щоб змінити Конституцію

За словами Литвина, така підтримка можлива за умови, що прийняття рішення не буде підставою для інспірування і ініціювання політичних збурень у Верховній раді.

 Голова Верховної ради України Володимир Литвин вважає, що на підтримку внесення змін до Конституції України на наступній сесії парламенту вже є майже 310 -320 голосів, а у закритому режимі голосування може набратися 400 голосів

 Про це спікер Ради заявив під час візиту до Турецької Республіки.

За словами Литвина, така підтримка можлива "за умови, що прийняття рішення не буде підставою для інспірування і ініціювання політичних збурень у Верховній раді".

"У закритому режимі голосування може набратися і 400 голосів на підтримку конституційних змін", - підкреслив Литвин.

Водночас, на його думку, нардепи демонструють корпоративну солідарність та виконують настанови щодо блокування засідань Ради.

"Є нестримне бажання провести вибори найближчим часом, аби ряд політиків отримали можливість зайти, із зрозумілих причин, у парламент", - зазначив спікер, наголосивши, що не потрібно чинити дії, які призводять до руйнування парламенту.

Як відомо, 19 листопада 2010 року Верховна рада попередньо схвалила зміни до Конституції, що стосуються дат проведення наступних чергових виборів народних депутатів, президента та місцевих виборів.

За ухвалення відповідного рішення проголосували 305 народних депутатів із 332, зареєстрованих у сесійній залі. Зокрема, документ підтримали 179 депутатів від Партії регіонів, 10 – від БЮТ, 41 – від НУ-НС, 26 – від КПУ, 20 – від Блоку Литвина та 29 – позафракційних.

Законопроектом передбачено, що наступні вибори до Верховної ради мають відбутися в останню неділю жовтня 2012 року, а президента України – в останню неділю березня 2015 року.

При цьому проектом закону встановлено, що всі органи влади обиратимуться терміном на 5 років.

Також  передбачено, що Верховна рада АР Крим, місцеві ради, а також голови населених пунктів обираються на п’ятирічний термін тільки на чергових виборах.

Остаточне рішення стосовно даного проекту закону Рада має ухвалити на наступній сесії, що розпочнеться у лютому 2011 року.

Читайте також:

Вінницького правозахисника можуть посадити за фалос на Конституції

Європа порадила Януковичу ще раз переписати Конституцію

Держбюджет-2010 визнано невідповідним Конституції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: