Литвин зустрівся з президентом парламенту Бранденбурга

У зустрічі взяли участь керівники двох фракцій Ландтагу і голова Комітету Ландтагу з європейських справ.

Голова Верховної ради Володимир Литвин 16 червня в рамках офіційного візиту до Федеративної Республіки Німеччина відвідав Потсдам, де зустрівся з президентом Ландтагу (земельного парламенту) землі Бранденбург Ґунтером Фрітшем. Про це повідомили у прес-службі ВР.

У зустрічі взяли участь керівники двох фракцій Ландтагу і голова Комітету Ландтагу з європейських справ.

Литвин привітав учасників зустрічі з 20-річчям відновлення Бранденбургу як федеральної землі, відзначивши великі здобутки регіону на шляху економічних та соціальних реформ. Він також висловив подяку "за підтримку і увагу, якими була оточена українська команда з футболу під час Чемпіонату світу-2006".

Литвин висловив упевненість, що Україна та Німеччина "можуть і повинні бути зацікавлені один в одному", та закликав до активізації співпраці у форматі "Веймарський трикутник плюс Україна", у тому числі в регіональному вимірі.

Під час зустрічі були обговорені питання співпраці між землями Німеччини та областями України на регіональному рівні. За словами Литвина, Україні в цілому та її окремим регіонам цікавий досвід землі Бранденбург у розбудові транспортної та телекомунікаційних систем, організації житлово-комунального господарства, розвитку малого та середнього бізнесу, питаннях охорони навколишнього середовища, впровадженні енергозберігаючих технологій та енергетичної безпеки.

Читайте також:

Литвин затвердив підвищення акцизів на цигарки, алкоголь і бензин

Литвин порадив парламенту не розглядати закон про заборону мітингів

Віце-спікер Ради прогнозує одночасні місцеві та парламентські вибори навесні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: