Литвин звинуватив Ющенка в "бездіяльності та безпорадності"

"Битва" прес-служб спікера ВР та президента: через них лідери держави висувають один одному звинувачення в кризі.

В прес-службі спікера парламенту Володимира Литвина вважають поведінку президента Віктора Ющенка, який відмовився від участі в позачерговому засіданні Ради 14 липня, "красномовним проявом бездіяльності та безпорадності".

"Некоректним та нелогічним виглядає ведення діалогу між вищими посадовими особами держави через їхні прес-служби та прес-секретарів. Але якщо вже так склалося, доводиться долучатися до цієї сумної практики", - зазначила прес-секретар глави ВР Ольга Чорна.

"Відповідь президента в переказі його прес-секретаря на заклик спікера про проведення спеціального засідання парламенту за участю глави держави та прем’єр-міністра свідчить про те, що лист керівника парламенту президент навіть не читав", - заявила Чорна.

"В іншому випадку він зрозумів би, що головний мотив звернення – не "тривала парламентська блокада", а загальнодержавна криза в країні, яка набула критично загрозливого характеру і віддзеркаленням якої є криза парламентська", - вважає прес-секретар.

"Можна скільки завгодно піддавати нищівній критиці уряд і обіцяти "прийняти рішення щодо існування чинного парламенту". Можна навіть міняти прем’єр-міністрів і видавати укази про дострокові вибори. Але при цьому на краще ситуація в державі чомусь не змінюється", - йдеться у коментарі.

Чорна зазначила, що "можна скільки завгодно закликати суспільство та політиків до єдності, порозуміння та налагодження конструктивного діалогу, і не користатися хоча б найменшою нагодою, аби ці заклики було втілено на практиці".

"Чим, як не красномовним проявом бездіяльності та безпорадності, є така поведінка?", - запитала прес-секретар.

Позачергове засідання парламенту буде проводитися зі ініціативою БЮТ. Партія регіонів вже пообіцяла, що не буде блокувати роботу ВР. Депутати мають розглянути законопроекти про Євро-2012 та вибори президента.

Читайте також:

Партія регіонів та БЮТ домовилися про вибори президента

Ющенко чекає на привід, щоб розпустити Раду

БЮТ ініціює у вівторок позачергове засідання Ради

Литвин: Рада недієздатна. Вихід - вибори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: