Литвина й Кучму допитають в ГПУ у справі Гонгадзе

За даними ЗМІ, міжнародні експерти підтвердили, що скандальні плівки майора Мельниченка - справжні.

Генпрокуратура має намір сьогодні викликати на допит голову Верховної ради Володимира Литвина, а колишнього президента Леоніда Кучму - на наступному тижні. Про це пише видання "Україна молода" з посиланням на інформацію зі своїх джерел.

Причиною виклику видання називає підтвердження міжнародними експертами автентичності записів Мельниченка, на яких Кучма і Литвин обговорюють, що треба зробити з журналістом Георгієм Гонгадзе.

За даними видання, затриманий правоохоронцями генерал Олексій Пукач на допитах прямо вказав на цих двох можновладців як замовників та підбурювачів до викрадення журналіста яке завершилося його вбивством.

На Різницькій не підтвердили і не спростували інформацію видання про плани слідства негайно допитати Литвина і Кучму. "У прес-служби Генпрокуратури поки що немає такої інформації, - зазначив речник ГПУ Юрій Бойченко. - І взагалі, це закрита тема, адже саме слідчий у справі Гонгадзе планує свої дії, кого допитувати і коли, і якщо він матиме бажання оприлюднити ті чи інші свої дії, він це зробить".

Раніше екс-майор Державної служби охорони Микола Мельниченко заявляв, що міжнародні експерти визнали автентичними фрагменти його записів, нібито зроблених у кабінеті колишнього президента Леоніда Кучми. За його словами, на записах є інформація не тільки про вбивство Георгія Гонгадзе, але й інші докази злочинів влади у той період проти українського народу.

Як відомо, Генпрокуратура одержала висновки фоноскопічної експертизи плівок Мельниченка, що була завершена європейськими експертами на початку жовтня. Але в ГПУ заявили, що оприлюднять результати експертизи записів тільки після виборів.

Читайте також:

ГПУ оприлюднить результати експертизи записів Мельниченка після виборів

Генпрокуратура відправить череп Ґонґадзе на експертизу до США

Майор Мельниченко заявив, що готує повстання проти влади

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: