Литвина не хвилює можливість розпуску Ради

Литвин не переймається ймовірністю позачергових виборів до парламенту.

Спікер Володимир Литвин заявив, що спокійно ставиться до можливості розпуску Верховної Ради.

Про це він сказав в українському телеефірі, коментуючи заяву президента Віктора Януковича про те, що він може розпустити Верховну Раду, якщо Конституційний Суд визнає незаконною нинішню коаліцію.

"Я ставлюся до цього спокійно і розумію, що президент, який є гарантом Конституції, повинен відповідним чином діяти. Я переконаний, що президент іншого сказати не міг і інакше діяти він не може", - зазначив Литвин.

"Разом з тим я беру на себе відповідальність стверджувати, що нинішня Верховна Рада пропрацює визначений каденцією термін за однієї умови - якщо у нас не буде цих півнячих боїв, з'ясування стосунків, і не будуть мірятися, кому більше посад потрібно", - наголосив він.

"Якщо комусь хочеться черговий раз зводити країну на вибори, то я їм пропоную: прийдіть в сесійну залу, працюйте, для початку, а після цього пропонуйте прийняти зрозумілу виборчу систему - мажоритарну", - заявив спікер.

"Після того можна проводити дочасні вибори", - вважає Литвин.

Як відомо, джерела "Української правди стверджують, що як мінімум 11 суддів КС з 18 вважають, що нинішня парламентська коаліція створена законно.

Читайте також:

Литвин прогнозує, що до літа в коаліції буде 260 депутатів

Рада не змогла подати заявку на членство в ЄС

БЮТ відкликає своїх депутатів з керівних посад у комітетах ВР

Перше квітня у Верховній раді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: