Литвина у Росії нагородили Орденом дружби

Орден спікеру ВР дали за "значний вклад у розвиток та укріплення відносин дружби та співробітництва між Російською Федерацією та Україною".

Голову Верховної ради України Володимира Литвина нагороджено Орденом дружби "за значний вклад у розвиток та укріплення відносин дружби та співробітництва між Російською Федерацією та Україною". Про це повідомили у прес-службі Верховної ради.

Нагороду від імені президента Росії Дмитра Мєдвєдєва вручив голова Ради Федерації Федеральних зборів Російської Федерації Сергій Миронов у понеділок на 36-му пленарному засіданні Міжпарламентської асамблеї держав-учасниць СНД у Санкт-Петербурзі.

Литвин, висловлюючи вдячність за високу нагороду, зазначив, що це є "свідоцтвом і підтвердженням значення парламентів, які відіграють все більш вагому роль у розвитку та укріпленні співробітництва на пострадянському просторі".

На його переконання, Міжпарламентська асамблея СНД зусиллями парламентів, які до неї входять, буде вагомо представлена у світовому товаристві на всіх рівнях, "оскільки дипломатія у сучасних умовах - це дипломатія народна, а народна дипломатія - це парламенти".

Литвин  15-16 травня перебуває з робочим візитом у м. Санкт-Петербург для участі у заходах Міжпарламентської Асамблеї держав-учасниць СНД, Міжнародній науковій конференції, присвяченій 65-річчю Нюрнберзького процесу, Четвертому Невському міжнародному екологічному конгресі та заходах, присвячених 150-річчю від дня перепоховання Т.Г.Шевченка.

Читайте також:

Азарова посвятили у лицарі Ордена Гробу Господнього

Ківалов отримав премію "Людина року-2010"

Янукович дав орден брату Литвина

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: