Ліві відсвяткували революцію

У Києві відбулися заходи, присвячені 90-й річниці Жовтневої революції.

Близько 3 тисяч прихильників Комуністичної зібралися на Європейській площі в Києві для проведення мітингу з нагоди 90-річчя Жовтневої революції.

КПУ
УНІАН
Столичні комуністи святкують 90-ту річницю Жовтневої революції.
Учасники демонстрації почали збиратися близько 10.30 біля станції метро "Арсенальна". О 13.00 вони почали рух вбік Європейської площі.

Присутні тримали прапори КПУ, транспаранти з гаслами: "Вся влада радам!", "Мир народу!", "Нехай живуть ідеї юного Жовтня!", таблички з назвами населенийхпунктів: "Новгород-Волинський", "Шостка", "Матіївка", а також портрети Сталіна й Леніна.

На демонстрацію також прибули лідер КПУ Петро Симоненко й депутат Ради від Комуністичної партії Олександр Ткаченко.

Після демонстрації на Європейській площі було проведено мітинг. Він почався о 13.45 і тривав близько 40 хвилин.

Присутні тримали в руках прапори СПУ і КПУ, транспаранти з гаслами: "Проти ОУН-УПА і НАТО", "Кожен завод - наша фортеця", "Ні погіршенню життя робітника".

Перед учасниками мітингу виступив лідер КПУ Петро Симоненко.

Він привітав присутніх зі святом. "Добра, щастя й миру, нових перемог, до яких ми, Комуністична партія, вас закликаємо", - сказав Симоненко.

Він також закликав всі ліві сили країни об'єднатися для боротьби з фашизмом і націоналізмом.

Наприкінці мітингу було зачитано резолюцію мітингу, у якій звучав заклик виступити проти підвищення цін, почати боротьбу за встановлення державного контролю за ціноутворенням і припинення розпродажу землі.

Нагадаємо, у середу міліція перекрила рух на Майдані Незалежності, частково на Хрещатику й вулиці Інститутській в Києві для недопущення проведення там масових акцій з нагоди 90-річчя Жовтневої революції.

6 жовтня Окружний адміністративний суд Києва обмежив проведення масових акцій на Майдані Незалежності 7 листопада за позовом Київміськадміністрації.

У вівторок у Київміськадміністрації пройшла нарада з заявниками на проведення акцій - київськими міськими організаціями партії "Свобода" і Комуністичної партії, однак їм не вдалося домовитися про розмежування акцій за місцем їх проведення.

Відео3 тисячі від КПУ та СПУ пішли на Європейську площу

ВідеоСвяткування ювілею Жовтневої революції в Києві

Відео7 жовтня 1917 року в Києві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: