Лівий "мегаблок" висуне Симоненка у президенти

Новостворений виборчий блок лівих політичних сил вже готовий підтримати кандидатуру головного комуніста на виборах.

Виборчий блок лівих і лівоцентристських сил підтримає на президентських виборах кандидатуру лідера Комуністичної партії Петра Симоненка.

Про це заявив голова ради партії "Справедливість" Станіслав Ніколаєнко. "20 жовтня відбудеться міжпартійний з'їзд, який обере єдину кандидатуру. Кандидатур у нас багато, однак, ми зупиняємося на кандидатурі Петра Симоненка, оскільки це найбільш могутня сила і найбільш відомий політик", - сказав він.

"Я думаю, його кандидатура буде підтримана нашими з'їздами", - додав Ніколаєнко.

За словами Симоненка, згідно із договором про створення блоку, на виборах у Верховну раду КПУ одержує 50% мандатів, а 50% - інші сили, що ввійдуть до блоку.

Лідер партії "Союз лівих сил" Василь Волга заявив, що блок ставить перед собою задачу, щоб його кандидат вийшов у другий тур у президентських виборах і на парламентських виборах набрав не менше 35% голосів.

Нагадаємо, до "мегаблоку" лівих і лівоцентристських політичних сил увійшли Компартія, Соціал-демократична партія України (об'єднана), партії "Справедливість" і "Союз лівих сил". підписали договір і декларацію про створення виборчого блоку лівих і лівоцентристських сил для участі в президентських виборах.

В той же час із лівими не об'єдналися соціалісти Олександра Мороза та прогресивні соціалісти Наталії Вітренко, яка сама збирається балотуватися на виборах.

Читайте також:

Ліві партії об’єдналися у "мегаблок" для участі у виборах

Симоненко: Тимошенко спробують зняти вже цього тижня

Симоненко: всі кандидати у президенти крім мене - технічні

Симоненко не задоволений незалежністю України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: