Всесвітній потоп станеться у цьому столітті

У найближчі 100 років океан здійснить серйозні наступи на сушу і поглине кілька країн. Зараз у Світовому океані спостерігаються процеси, аналогічні до тих, що були на Землі в останній льодовиковий період.

Іспанські вчені з Університету Севільї підрахували, що в найближчі 100 років океан здійснить серйозні наступи на сушу і поглине кілька країн.

Вчені пов'язують швидкість підйому світового океану з глобальним потеплінням.

За прогнозами дослідників, до кінця XXI століття під водою можуть опинитися Данія, Нідерланди, Шотландія і Ісландія. Через охолодження Гольфстріму на територіях Великобританії, Ірландії і частини Канади настане льодовиковий період. На Південній півкулі загроза насування води торкнеться острівних держав, розташованих в Тихому та Індійському океанах.

Останній льодовиковий період на Землі закінчився 20 тисяч років тому. За словами іспанських учених, на той момент в Атлантичному океані не було Гольфстріму.

Комп'ютерна модель, створена іспанськими вченими, показала, що зараз у Світовому океані спостерігаються процеси, аналогічні до тих, що були на Землі в останній льодовиковий період.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що танення льодовиків на схилах вулканів може викликати гігантські зсуви, які зруйнують довколишньої інфраструктури і зітруть з лиця землі цілі міста.

Читайте також:

Глобальне потепління випустить в атмосферу "звеселяючий газ"

Невдовзі вчені вже не зможуть робити довгостроковий прогноз кліматичних змін

"Пекельне літо" в Україні буде ще 5-7 років поспіль

Вчені довели, що льодовиковий період не є причиною вимирання мамонтів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: