Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Льодовиковий період у Дніпрі. Через перукарню мешканці цілого будинку живуть у холоднечі

До салону власники прибудували ще одну кімнату зовні будинку і закрили доступ до газової труби.

У Дніпрі будинок опинився у холоді через перукарню, розташовану на першому поверсі. До салону власники прибудували ще одну кімнату зовні будинку і закрили доступ до газової труби з вентилем. 

Як йдеться в сюжеті ТСН.19:30, оскільки опалюється триповерхівка саме газом, її мешканці опинились у повній холоднечі. Бо газовики обігрівати будинок через замуровану трубу не хочуть.

Відтак мешканці будинку від початку зими живуть наче у льодяниковому періоді, як можуть гріються обігрівачем. Але температура вище 13 градусів не піднімається.

У квартирах – газове опалення. Проте котли ще від літа  не працюють. Виною лютої холоднечі в будинку люди називають перукарню, яка розташована на першому поверсі.

ВідеоУ Дніпрі житловий будинок опинився без опалення через прибудовану перукарню

До салону власники прибудували ще одну кімнату зовні будинку і закрили доступ до газової труби з вентелем. І через це газовики відмовляються обігрівати триповерхівку.

У Дніпрі житловий будинок опинився без опалення через прибудовану перукарню

Мешканці кажуть, що салон пробив одну із зовнішніх стін, аби розширити собі приміщення. Не одразу пожильці помітили: під дахом цієї прибудови опинилась замурованою їхня газова труба.

Хоча прибудові вже кілька років, порушення газовики помітили лише цього літа. Й не знайшли нічого кращого, як перекрити газ.

"Пуск газу в газопровід, який на цьому етапі прихований і не підлягає візуальному огляду, правилами заборонено", - говорить спеціаліст зі зв'язків з громадськістю газопостачальної компанії Микита Лучкін.

Водночас у перукарні своєї провини не вбачають. Власниця каже, що дозвіл на прибудову є, а все інше її не хвилює. "Інспектор Дніпрогазу нічого не виявив, якого я запускала! В чому проблема?", - бідкається власниця салону.

Хто ж дав дозвіл на будівництво з порушеннями, зараз намагаються розібратися. Газовики кивають на ЖЕК, мовляв, це вони підписали. Натомість у ЖЕКу звинувачують газовиків.

Проте компроміс нібито знайдено. Аби дати людям тепло, прокладатимуть газову трубу в обхід перукарні. Вартість робіт становить 17 тисяч гривень. Ані ЖЕК, ані газова служба платити не хочуть. Подавати у суд на перукарню, аби вимагати гроші з неї, теж.

Пожильці кажуть, що комунальники таки дочекаються, коли в суд усім будинком подадуть вже на них за бездіяльність.

Кореспондент ТСН Наталя Грищенко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції