Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Логопед з Одеси, яка била дитину під час занять, пояснила родині свій вчинок особистими проблемами

Родина хлопчика налаштована заборонити їй далі спілкуватися з дітьми.

Дипломований логопед з Одеси, яка знущалася з шестирічного хлопчика, пояснила родині свій вчинок особистими проблемами і вибачилася, йдеться у сюжеті ТСН.

"Пробачте, сказала. Ні співчуття до дитини, ні жалю не було на обличчі", – розповідає бабуся хлопчика Надія Зелінченко.

Після того, як відео з домашніх камер спостереження потрапило у Мережу, і ситуація набула розголосу, логопед видалилась із соцмереж і на дзвінки не відповідає.

На відео – четверта зустріч лікаря-логопеда з шестирічним пацієнтом. На перших трьох була присутня няня. Щойно педагог залишилася з дитиною наодинці – її ставлення до Колі різко змінилося. Вона почала його бити по обличчю. Після такого уроку дитина ніяк не могла заспокоїтися, хлопчик плакав.

"Ми почули такий галас, я летіла з другого поверху. Я її спитала, чому дитина кричала так, наче її розірвало. Вона каже, що він не хотів займатися. У нього був такий переляк, що ми викликали швидку. Хвилин 10 після цього він взагалі не розмовляв", - каже бабуся хлопчика.

Логопеда запросили, бо хлопчик заїкався. Рідні кажуть – попередній спеціаліст майже упорався з проблемою, залишалося закріпити успіхи. Проте після інциденту Коля став заїкатися знову, замкнувся в собі і погано спить. Що трапилося в дитячій насправді – батьки зрозуміли лише наступного дня, переглянувши відео з камери спостереження.

Лікаря родина знайшла через інтернет-агентство. Там були тільки схвальні відгуки.

Із сайту, на якому мати хлопчика знайшла логопеда, її резюме після скандалу прибрали. Обіцяють внутрішнє розслідування. А в разі необхідності – сприяння роботі правоохоронців. Прізвище логопеда занесли у "чорний список".

"Випадок кричущий і неприйнятний. Ми розбираємося в ситуації, сім"ї дуже співчуваємо. Яна у нас зареєстрована з 2006 року, досі у неї були лише позитивні відгуки, жодного негативу не помічали", – розповіла представник сайту "Ваш репетитор" Людмила.

Родина 6-річного Колі налаштована будь-що заборонити логопеду далі спілкуватися з дітьми. Звертатимуться до прокуратури.

Кореспондент ТСН Олена Черняєва

Відео В Одесі лікар-логопед знущався над дитиною

Залиште свій коментар

Вибір редакції