"Лохи, які обісрались. Всі плюватимуть нам в спину": СБУ перехопила чергову розмову окупанта

Дата публікації
Перегляди
240к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Лохи, які обісрались. Всі плюватимуть нам в спину": СБУ перехопила чергову розмову окупанта

Фото: СтраКом ЗСУ

Російські загарбники приїхали вбивати та нищити, і скаржаться, що їм соромно за те, що довелося відступати з двох областей України.

СБУ перехопила розмову російського окупанта зі своїм родичем. Загарбник розповів, що йому соромно за відступ з Чернігівської та Київської областей.

З чого випливає, що окупанти приїхали в Україну вбивати та нищити, констатують у Службі Безпеки України.

"Тому навіть часткове відведення військ їхні промиті пропагандою мізки сприймають, як ганьбу. Вони не очікували такого спротиву від України і підтверджують, що російська влада приховує дані про загиблих", - інформують в СБУ.

Окупантам соромно за відступ з Чернігівської та Київської областей, і вони вважають це зрадою російської армії, бо тепер, як сказав російський військовий у телефонній розмові, "всі їм плюватимуть в спину", а свої вже вважають їх "лохами", які "обісрались".

Між собою окупанти визнають, що "сильні війська та озброєння Росії" були лише рекламним роликом, а насправді все інакше.

"Шкода, що окупантам соромно лише за власні поразки, але не перед мирними людьми, яких нещадно вбивають. Їхні настрої – доволі показові. Тому тримаємо стрій. Зараз не час розслаблятися. На кожного загарбника обов’язково чекатиме покарання", - підсумували в СБУ.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Автор
Тетяна КурпітаТетяна Курпіта
Дата публікації
Перегляди
240к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація