Льоня Голубков повернувся в рекламу

Цей вигаданий персонаж з'явився в 90-х роках в телевізійних роликах фінансової піраміди "МММ".

 В Підмосков’ї, на Рубльово-Успенському шосе, де живуть переважно перші особи держави, а також бізнесмени і зірки шоу-бізнесу, з'явилися плакати із зображенням Льоні Голубкова.

Цей вигаданий персонаж з'явився в 90-х роках в телевізійних роликах фінансової піраміди "МММ". Нова рекламна кампанія включає не тільки білборди, але і ролики в Інтернеті. Вони зроблені у стилістиці старих роликів авторства Бахіта Калібаєва, але, на відміну від них, не зовсім зрозуміло, що Льоня Голубков рекламує зараз.

У новоствореній рекламі "народний інвестор" тепер розробляє бізнес-стратегії, будує біржові графіки, мріє про будинок в Парижі і відкладає долари. Всі його дії повинні викликати у глядача неприязнь до західних капіталістичних цінностей і прагнення повернутися до цінностей християнських.

Актор, який грає Льоню Голубкова, Володимир Перм'яков грає в театрі і кіно в епізодичних ролях. Як розповів Перм'яков, він сам не знає, що рекламує: "Коли мені дзвонили, сказали, що це - ролики про кризу. Сценарій мені тільки на майданчику дали читати. У мене перша думка, що книга ця про економіку, що перш ніж кудись вкладати гроші або ще щось, потрібно почитати про економіку книгу, хоча б елементарні ази знань одержати з економіки".

За один день група зняла відразу 6 роликів, актори працювали на майданчику з ранку до пізнього вечора (засновник "МММ" Сергій Мавроді платив актору по 250 доларів за знімальний день; працювали над одним роликом місяць).

За іншою версією, ця рекламна кампанія - частина так званого "Проекту Росія", реклама якого вже викликала переполох в Києві, де з'явилися білборди із зображенням меж колишнього СРСР. За скандальною рекламою криється кампанія з просування третьої книги "Проекту Росія". Про її авторів з моменту появи першої книги нічого не відомо. Видавництво заявляє, що книга поступила анонімно.  

Читайте також:

Брюс Вілліс рекламуватиме українську горілку

Журналісти Черновецького осоромилися, захищаючи свого шефа

У Львові демонтували рекламу дивізії СС "Галичина"

Путіна визнали надто тверезим для реклами Амстердама

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: