Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лось у великому місті: українцям розповіли правила поведінки при зустрічі з твариною

Гості з лісу дедалі частіше з'являються в українських містах.

В Україні почастішали випадки, коли дика тварина йде в місто. Днями лось з'явився в столиці, і це вже не вперше цього року такий лісовий велетень приходить до Києва, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

З огляду на це фахівці дали поради українцям, як правильно поводитися при раптовій зустрічі з такою твариною, щоби вберегти життя собі та їй. Найголовніше – це викликати правоохоронців, котрі сповістять ветеринарів із рушницею, що стріляє снодійним. Тварину тимчасово присплять і вивезуть у безпечну для неї місцевість, де відпустять на волю.

ВідеоЛосі в місті: на столичній Оболоні знову розгулював лось

Восени в лосів відбувається гін – шлюбний період, під час якого вони стають агресивними та активно рухаються. У лісництвах розповідають, що за містом треба завжди бути обачними на дорогах уздовж лісових масивів. Якщо бачите тварину – головним завданням є її не налякати. "Зупинитися, вимкнути фари, за можливістю. Якщо близько під'їхав до тварини, треба від'їхати метрів 50-100 назад і дати можливість, щоб тварина зійшла в сторону з дороги", - радить мисливствознавець "Вищедубечанського лісового господарства" Ігор Демидась.

Також небезпечно наближуватися до цієї тварини в лісі, бо лосі їдять отруйні гриби, що впливають на їхню поведінку. "Йде неадекватне поводження тварини. Такі випадки бувають, і дуже часто. Це лише люди, які працюють в лісі за цим спостерігають. Може хода бути – хитати його. Також і в дерева може вдарятися – не бачити, куда він іде", - розповів фахівець.

Фотогалерея Боксер Узелков на авто збив лося та розбив свій позаляховик (3 фото)

Як повідомлялося, днями біля Московського моста у столиці виявили величезного лося. Ситуація була дуже небезпечною, адже тварина могла у будь-яку мить вибігти на дорогу та спровокувати ДТП. На допомогу викликали поліцію та фахівців "Київського зоопарку". Кортеж із лісовим гостем проїхав через місто, а тварину привезли до лісу далеко за межами столиці.

Кореспондент ТСН Валерія Ковалінська

Залиште свій коментар

Вибір редакції