Лотерея від Черновецького: приз - поцілунок з мером

Мер столиці планує провести лотерею, де призами будуть подорож на його Ролс-Ройсі, обійми та поцілунки з ним.

Столичний мер Леонід Чернівецький видав чергову резолюцію, згідно якої готує проведення лотереї. Головним призом у ній буде поцілунок з мером.

У дорученні виконуючому обов'язки заступника голови Київської міської адміністрації Олександру Луцькому, який опублікувала "Українська правда", зазначається:
"Луцькому. Мені потрібно протягом хоча б трьох днів, щоб він мені, починаючи з четвертого дня, кожного дня доповідав з усіма подробицями. Обговорюємо в день декілька проблем. Мова йде про розіграші лотереї на все, на те щоб проїхатися на моєму Роллс-Ройсі. Теж нормально, на моєму Роллс-Ройсі, безкоштовно, по всьому місту, на броньованому моєму Мерседесі, на літакові, на вертольоті; обійнятися, поцілуватися, сфотографуватися...."

 Дуже схоже на афіші в цирку: "По закінченні вистави усі зможуть сфотографуватися з тваринами. Мавпа - 10 гривень, дикобраз - 15 гривень, удав - 25 гривень. А також покататися на конях (40 гривень) і слоні (80 гривень)", зазначає видання.

Причому "скромний мер", як любить називати себе Черновецький, хоче, щоб це бачили не лише журналісти України, а й усієї СНД: "... отримати від мене подарунок у присутності всієї преси України та СНД книжку, квитки на всі види комунального транспорту, метро, все, що завгодно, на парковку, на все, все, все. Муніципальний розіграш і всі справи...".

Якщо брати участь добровільно у подібній "каруселі" охочих не буде, влада завжди має способи примусити. Наприклад, зробити лотерейні білети з виграшем "покатайся на Роллс-Ройсі мера" обов'язковою умовою шлюбного церемоніалу в столичному РАГСі.

Леонід Черновецький уже має досвід з влаштовування "розіграшів". Нагадаємо, на Київському іподромі кияни так і не побачили обіцяних ним виграшів з тоталізатора. Тоді Черновецький усе пояснив поганою організацією, і зазначив, що гривні вже не повернути, але закликав знову робити ставки, щоб обов`язково виграти.

Київський міський голова також планує стягувати збори за супутникові тарілки й кондиціонери, салюти і холостяків. Заробляти гроші для міської казни будуть навіть котики і слони. Крім того, Черновецький розщедрився на урочисту церемонію похоронів "улюблених бабусь" за особливим сценарієм.

Читайте також:

Черновецький введе податки на кондиціонери, салюти і холостяків

Краще за Черновецького "співає тільки Бог"

"Геніальний" план Черновецького: котики на мільярд гривень

Затверджені тарифи на похорони "улюблених бабусь"

На карнавалі Черновецький влаштував "сольник"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: