Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лотерейні перемоги та покупки високопосадовців: у Telegram створили канал із деклараціями топ-чиновників

Документи з'являються на каналі через хвилину після подання до НАЗК.

У Telegram створили канал, у якому можна переглядати декларації чиновників. Вони з’являються там через хвилину після подання до Національного агентства з питань запобігання корупції.

Про це повідомляє Bihus.Info.

"Цей телеграм-канал для тих, хто хоче першим написати про лотерейні перемоги Ляшка або оновлення гардеробу Котвіцького", - розповіли автори проекту.

Як зазначається, канал  - це передусім професійний інструмент для журналістів-розслідувачів, новинарів та аналітиків, які щодня моніторять сайт з деклараціями. Він має назву “ТОП Декларації (ВР+Кабмін)” і створений проектом “Декларації”.

Розробники зауважили, що система моніторить документи за прізвищем, ім'ям та по батькові, тому на каналі можуть з’являтись декларації повних "тезків" топ-чиновників.

Раніше проект “Декларації” запустив бота, який моніторить базу декларацій за індивідуальними запитами користувача (наприклад, ім’ям чи місцем роботи), і коли з’являється нова інформація, відправляє її в месенджер підписнику.

Нагадаємо, що суд надав НАБУ доступ до документів "Української національної лотереї" щодо виграшів нардепа Олега Ляшка. У НАБУ перевіряють, чи не отримав Ляшко неправомірну вигоду.

Залиште свій коментар

Вибір редакції