Лоукостер SkyUp повідомив про затримку вже восьми рейсів у різних напрямках

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Затримка двох польотів спричинила збій в подальшому розкладі рейсів.

Несправність одного з літаків авіакомпанії SkyUp Airlines призвела до затримки восьми рейсів у різних напрямках, що мали відбутися 14 травня. 

Про це повідомляє прес-служба авіакомпанії.

У повідомленні йдеться, що у зв'язку з технічними причинами відбулися зміни у розкладі наступних рейсів авіакомпанії.

 • PQ 7123  (Харків - Шарм-ель-Шейх, Єгипет)
 • PQ 7132 (Шарм-ель-Шейх, Єгипет - Львів)
 • PQ 7131 (Львів - Шарм-ель-Шейх, Єгипет)
 • PQ 7120 (Шарм-ель-Шейх, Єгипет - Київ)
 • PQ 691 (Київ - Неаполь, Італія)
 • PQ 692 (Неаполь, Італія - Київ)
 • PQ 791 (Київ - Тенерифе, Іспанія)
 • PQ 792 (Тенерифе, Іспанія – Київ)

Зазначається, що авіакомпанія надає всі послуги, передбачені правилами перевезень у разі затримки авіарейсів:

 • Іногороднім туристам рейсів PQ7123 та PQ7131 було надано проживання, а пасажирам рейсів PQ 7132 та PQ 7120 продовжено проживання у готелях.
 • Пасажирам рейсів PQ691 та PQ692, які вчасно прибули в аеропорт, надані прохолодні напої і сендвічі. Також на борт замовлено гаряче харчування.
 • Пасажири рейсів PQ791 та PQ792 були завчасно проінформовані щодо змін у розкладі. Тим туристам, які прибувають до аеропорту на попередньо запланований час вильоту, надаються напої та харчування.

Раніше у вівторок повідомлялося про затримку на 12 годин двох рейсів: з Шарм-ель-Шейха до Львова і за зворотним напрямком. В коментарі ТСН.ua PR-менеджер компанії Наталія Калініченко розповіла, що затримка виникла через невелику несправність літака, який потребував ремонту і очікувалось, що йому мали довезти певну деталь. 

"Літак затримується з техпричини, необхідно доправити одну деталь, і так вийшло, що його затримка потягнула за собою цілий ланцюжок рейсів, які затримуються. Зараз очікуємо, що цю необхідну деталь повинні довезти. Поломка несерйозна, втім, краще летіти на відремонтованому літаку", - розповіла вона.

Нагадаємо, авіакомпанія SkyUp запустила регулярні рейси з Києва за трьома напрямками - у Неаполь (Італія), Аліканте і Тенерифе (Іспанія).

ВідеоРосійський літак перервав рейс через повідомлення про несправність

Літак Sukhoi Superjet 100, який прямував з Москви у Самару, повернувся у Шереметьєво. Він пролетів близько двохсот кілометрів, розвернувся у небі і попрямував назад. За даними місцевих ЗМІ, рейс перервали, бо спрацював датчик несправності системи постачання повітря у кабіну пілотів. Літак успішно сів, ніхто не постраждав, але суспільна напруга з приводу цієї моделі сягнула межі.    

Російський літак перервав рейс через повідомлення про несправність

Залиште свій коментар

Вибір редакції