Льовочкін: Азаров став прем’єром, бо він - найдосвідченіший

Льовочкін заявив, що команда президента Януковича не ділиться на групи і найдосвідченішим менеджером в ній є Микола Азаров.

Глава Адміністрації президента Сергій Льовочкін розповів, чому, на його думку, Микола Азаров став прем'єр-міністром.

"Якщо говорити про Миколу Азарова, то вважаю, що він - один із найкомпетентніших прем'єрів за весь час незалежності України", - заявив Льовочкін.

На питання про те, чи не є Азаров компромісною фігурою, яка підтримує баланс між трьома групами - Клюєва, Колеснікова-Ахметова і Льовочкіна, глава АП відповів, що Азаров - найдосвідченіший.

"Азаров - прем'єр, тому що він найдосвідченіший з менеджерів, які є в команді Януковича. Так вирішив Президент. І головне: я не поділяю команду президента на групи. Всі ми - одна велика команда ", - сказав він.

"Результат у нас буде спільний: або успіх, або не успіх. Не існує особистих амбіцій, індивідуальних поглядів, які б кимось ставилися вище завдання досягнення загального результату", - заявив він. З Клюєвим і Колесніковим, за словами Льовочкіна, у нього "робочі, товариські" відносини.

Раніше  Сергій Льовочкін розповів, що у Кабінеті міністрів можливі кадрові перестановки після завершення адміністративної реформи Віктора Януковича

Читайте також:

Льовочкін сказав, коли Янукович скоротить Кабмін

Янукович призначив Льовочкіна головним експертом з Росії

Льовочкін назвав заяви БЮТ про збір телефоних номерів "відвертою провокацією"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: