Льовочкін: більшого прихильника демократії, ніж Янукович, не знайти

Глава адміністрації президента заявив, що не вважає побудовану Януковичем владну вертикаль авторитарною.

Глава адміністрації президента Сергій Льовочкін назвав заслугою Віктора Януковича побудову жорсткої владної вертикалі і заперечив утиски опозиції. Про це він заявив в інтерв’ю виданню "Українська правда".

"Що ж до команди, яка зараз прийшла до влади, то вона двічі була в опозиції: Віктор Янукович двічі був лідером опозиції. І повірте, що він дуже добре відчув на собі, що таке взаємовідношення влади і опозиції! Тому більше послідовного прибічника демократії, логічних, чесних і ефективних правил роботи опозиції ви в державі не знайдете", - заявив керівник АП.

За словами Льовчкіна, влада повинна ефективно виконувати свою функцію служіння державі і народу, бо "влада - це в першу чергу відповідальність".

Льовочкін заявив, що не вважає побудовану Януковичем владну вертикаль авторитарною. "Ну, ви знаєте, я б не застосовував тут слово "авторитарний". Керівник має бути авторитетним. Різниця в двох буквах, але принципово важлива оцінка. У людини є авторитет, він знає, що робити на своєму місці. А тим більше це важливо для першої особи. І те, що сьогодні глава держави йде чітко вибраним курсом, що нікуди не згортає, - мені здається, це робить йому честь", - наголосив він.

"Якщо говорити про Конституцію, то поза сумнівом, конституційна модель, яка діяла за часів президента Кучми, була ефективнішою, стрункішою і збалансованішою. Вона дозволяла вирішувати завдання, які стояли перед державою і перед владою ефективніше і швидше", - підкреслив Льовочкін.

"Поза сумнівом, вона припускала велику концентрацію влади в одних руках. Але на тому етапі, на якому знаходилася Україна тоді, - та і, загалом, знаходиться зараз - це було виправдано. Тому що робити реформи, не маючи влади в руках, украй складно", - додав він.

Читайте також:

У літаку Януковича відмовили двигуни

Адміністрація Януковича назвала найкращою моделлю влади кучмівську

Адміністрація президента: Україна не поверне "РосУкрЕнерго" ні гроші, ні газ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: