Льовочкін пояснив, навіщо Януковичу додаткові повноваження

В Адміністрації президента переконані, що оскільки глава держави фактично відповідає за "всі сфери", логічно наділити його важелями впливу, які б надали йому можливість "реалізувати всі вимоги часу".

В Адміністрації президента прокоментували, навіщо потрібно переписати Конституцію та повернути Україну до президентсько-парламентської форми правління.

Як пояснив глава АП Сергій Льовочкін, глава держави сьогодні має досить повноважень для виконання своїх обов'язків, однак для ефективнішої роботи, зокрема, для проведення масштабних реформ у суспільстві, розширення кола цих повноважень було б доцільним.

Льовочкін зазначив, що оскільки президент фактично відповідає за "всі сфери", логічно наділити його важелями впливу, які дали б йому можливість "реалізувати всі вимоги часу та суспільства".

Відповідаючи на запитання, які саме додаткові повноваження доцільно було б надати президентові, Льовочкін зауважив, що це "похідна від політичної відповідальності президента".

Водночас, зауважив чиновник, наразі немає остаточного бачення, про які саме повноваження йдеться. За його словами, триває дискусія, під час якої всіма визнається недосконалість останньої політреформи, за якою президентські повноваження було обмежено, однак "остаточного документа ще немає.

Льовочкін висловив думку, що винести питання про скасування політреформи на референдум в день місцевих виборів 31 жовтня "було б логічно", але остаточного рішення з цього приводу також немає.

Раніше лідер фракції Партії регіонів у Верховній раді Олександр Єфремов висловив готовність "виправити наслідки" конституційної реформи 2004 року. Якщо реформа буде скасована, Україна повернеться до президентсько-парламентської форми правління.

Читайте також:

Регіонали готові переписати Конституцію під Януковича

Янукович перепише Конституцію (відео)

Адміністрація Януковича назвала найкращою моделлю влади кучмівську

Яценюк боїться, що Янукович перепише Конституцію під себе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: