Льовочкін розповів, чому на Януковича працює російський політтехнолог

Російський політехнолог Ігор Шувалов в адміністрації президента займається питаннями співпраці з іноземними засобами масової інформації.

Глава адміністрації президента Сергій Льовочкін визнав, що його позаштатним радником працює політтехнолог з Росії Ігор Шувалов.

Як повідомив журналістам Льовочкін, "нічого поганого" у цьому він не бачить. За словами глави АП, Шувалов займається питаннями співпраці з іноземними засобами масової інформації.

"Уся міфологізація цієї персони, - зазначив він, - була спрямована на дискредитацію влади і людини. Він прогресивна, позитивна людина, і володіє сучасними технологіями", - сказав Льовочкін.

Він також підтвердив, що Шувалов є громадянином Росії. За словами Льовочкіна, він виконує консультаційну роль і виконавчих функцій немає.

Льовочкін зауважив, що не знає, де Шувалов працює в штаті. "В якомусь консультаційно-аналітичному центрі", - зазначив він.

Водночас він не зміг точно сказати, чи має Шувалов дозвіл на роботу в Україні. "Напевно, так", - сказав Льовочкін.

Як відомо, Шувалов неодноразово був помічений в Адміністрації президента, хоча глава СБУ Валерій Хорошковський стверджував, що Шувалов працює як консультант на каналі "Інтер".

Читайте також:

Льовочкін: до 2015 року в Януковича не залишиться конкурентів

Донецькі чиновники почали скуповувати сувеніри з Януковичем

Кучма похвалив Януковича: якщо не ця влада, то хто?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: