Льовочкін заявив, що Янукович залишається найбільш рейтинговим політиком

Говорячи про падіння президентського рейтингу, Льовочкін провів аналогію з забігом на п'ять кілометрів, де аналізуються не показники одного кола, а остаточний результат.

Глава Адміністрації президента України Сергій Льовочкін висловив упевненість в тому, що президент Віктор Янукович продовжує утримувати лідируючу позицію в рейтингу українських політиків, а підсумки його роботи підводити ще рано. Про це він розповів в інтерв'ю тижневику "Кореспондент".

Зокрема, говорячи про падіння президентського рейтингу, Льовочкін провів аналогію з забігом на п'ять кілометрів.

"Уявіть: ви - спортсмен і долаєте п'ятикілометрову дистанцію. Ось Ви пройшли одне коло, поза сумнівом, показники цього кола можуть аналізуватися, але остаточний результат буде, коли переступите фінальну межу", - заявив глава АП.

Він також відзначив, що дії влади сьогодні демонструють: влада думає не про себе, а про перспективи держави, і йде на непопулярні кроки, незважаючи на рейтинги.

"Президент був і залишається найбільш рейтинговим політиком у країні, а Партія регіонів - найбільш рейтинговою політичною силою. І найголовніше - для модернізації держави необхідно проводити реформи, і не всі з них популярні", - підкреслив Льовочкін.

Нагадаємо, наприкінці березня соціологи повідомили про тенденцію до зниження рівнів підтримки президента Януковича. З моменту президентських виборів Янукович втратив до третини прихильників, або близько 10 % рейтингу.

Читайте також:

Герман: Янукович не вічний, а вертолітні майданчики залишаться людям

Тягнибок: влада зрадила інтересам українців, а послання Януковича - "мантри з минулого"

Богословська: Янукович регіонам "включает счетчик"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: